O nas

Termowizja Defektu to wykorzystanie metodyki badań termowizyjnych do diagnozowania defektów ukrytych w oparciu o wymuszenie zmian i badaniu przy niskich różnicach temperatur, rzędu kilku dziesiątych stopnia.

Dzięki doświadczeniu i na bieżąco zdobywanej wiedzy jesteśmy w stanie diagnozować defekty ukryte przez cały rok, również LATEM.

Jesteśmy grupą specjalistów, korzystających z termowizji defektu, dzięki czemu pomagamy naszym klientom w identyfikacji problemów i przygotowaniu planu jego rozwiązania.

Łącznie do tej pory przez 11 lat przebadaliśmy już ponad 5 tyś domów i mieszkań. Nasze usługi doceniają klienci indywidualni przed zakupem domów i mieszkań zarówno z rynku deweloperskiego jak i coraz częściej z rynku wtórnego.

Często współpracujemy z administratorami budynków, zarządami wspólnot, agentami ubezpieczeniowymi, inspektorami budowlanymi czy pośrednikami nieruchomości.

Rynek nieruchomości w Polsce dynamicznie się rozwija, zarówno w zakresie obrotu, jak i zarządzania. Nasza usługa wpisuje się coraz częściej dobre praktyki i wysokie standardy usług pośrednictwa, zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Przez 11 lat obserwujemy coraz częściej, że następuje zmiana postrzegania nieruchomości jako zasobu obrotowego czyli pojawia się myślenie „być może za kilka lat będę sprzedawał, ile to będzie wtedy warte?”.

W szacowaniu możliwego wzrostu lub spadku wartości jednym z istotnych elementów jest WARTOŚĆ TECHNICZNA, czyli: technologia, jakość wykonania, zastosowane materiały czy rozwiązania grzewcze.

Nasze doświadczenie i wiedza stają się bardzo często ważnymi kryteriami decyzji zakupowych lub negocjacji ceny.

Życzymy naszym klientom samych udanych inwestycji zakupu nieruchomości.

ANALIZA CEN RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Okres I kwartał 2013 do IV kwartał 2023 r.
NOWOŚĆ!

Rynek Cen Nieruchomości

Coraz więcej ofert mieszkań na wynajem, czyli mały efekt domina dla rynku najmu na wiosnę 2024 r.  Nasze

Kuna w dachu

Poniższe video przedstawia materiały nagrane przez jednego z naszych klientów przy pomocy foto-pułapki. Działania te, były przygotowaniem do