Wycieki z instalacji

Do czego potrzebna jest termowizja?

Lokalizacja wycieku również dla doświadczonego Hydraulika bywa trudna szczególnie w przypadku braku dokumentacji nieruchomości, która często ulega zagubieniu lub okazuje się niekompletna.  

W efekcie konieczne jest błądzenie po omacku, co powoduje dodatkowe koszty i sprawia, że po zlokalizowaniu wycieku zmuszeni jesteśmy przeprowadzić generalny remont całego pomieszczenia. 

Wykorzystanie termowizji do lokalizacji wycieków z instalacji wodnej to stosunkowo nowa, jednak bardzo skuteczna metoda, która pozwala z dużą dokładnością sprawdzić, gdzie doszło do wycieku z rury, dzięki czemu od razu można przystąpić precyzyjnie do prac hydraulicznych

Duże oszczędności!

Korzystając z badań termowizyjnych możesz sporo zaoszczędzić – w przypadku posiadania polisy ubezpieczeniowej możesz liczyć na zwrot kosztów badania termowizyjnego! Opcja ubezpieczeniowa „koszty poszukiwania wycieku”. Niestety lokalizacja i likwidacja wycieku to nie wszystko. W momencie, gdy przystąpisz do naprawy wyrządzonych przez wodę szkód, należy pamiętać o dokładnym osuszeniu ścian i podłóg, gdyż szybkie tempo remontu i pominięcie tego procesu może stać się przyczyną kolejnych problemów. 

Mała nieszczelność instalacji, ale duże szkody!

Nawet w nowych budynkach mogą przydarzyć się wycieki z instalacji wodnej, które skutkują koniecznością przeprowadzania drogich napraw oraz wiążących się z nimi generalnych remontów. Nawet niewielki wyciek, który może być początkowo niezauważony przez właściciela nieruchomości szybko, przyczynia się do ogromnych zniszczeń. Wpływa także na rozwój toksycznego grzyba, pleśni oraz powstawanie zacieków na ścianach i sufitach nie tylko w naszym mieszkaniu, ale także u sąsiadów, gdy zamieszkujemy w blokach lub domach wielorodzinnych.

Jeżeli masz problem z nieszczelnymi rurami w swoim domu lub zamierzasz kupić nieruchomość bez ukrytych wad, skorzystaj z badań termowizyjnych. Doskonale spełnią się zarówno jako sposób sprawdzenia szczelności instalacji wodnej przed zakupem nieruchomości, jak i pozwolą zlokalizować zaobserwowany wyciek bez konieczności skuwania ścian oraz podłóg w poszukiwaniu źródła problemu.

Zapewniamy najwyższy standard usług i konkurencyjne ceny – w razie pytań i wątpliwości chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji.

ANALIZA CEN RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Okres I kwartał 2013 do IV kwartał 2023 r.
NOWOŚĆ!

Rynek Cen Nieruchomości

Coraz więcej ofert mieszkań na wynajem, czyli mały efekt domina dla rynku najmu na wiosnę 2024 r.  Nasze

Kuna w dachu

Poniższe video przedstawia materiały nagrane przez jednego z naszych klientów przy pomocy foto-pułapki. Działania te, były przygotowaniem do