Odbiory techniczne

Rynek pierwotny oraz rynek wtórny

Planujesz zakup nieruchomości? 

Z niecierpliwością czekasz na przekazanie Ci kluczy do Twojego nowego mieszkania?

Zanim kupisz nieruchomość na rynku pierwotnym lub wtórnym koniecznie, pamiętaj o skorzystaniu z usług profesjonalistów specjalizujących się w odbiorach technicznych różnorodnych lokali mieszkalnych i nie tylko!

Zajmujemy się odbiorami technicznymi mieszkań i domów  od dewelopera oraz na rynku wtórnym.

Najpierw sprawdzamy rzecz najważniejszą, czyli wady ukryte, niewidoczne "gołym okiem":

Ściany i posadzki

Występowanie potencjalnych wycieków poprzez badanie termowizyjne oraz pomiary higrometrem i termowizja, a także przedmuchy z gniazdek.

Elewacje, balkony

Występowanie potencjalnych wycieków na zewnątrz, szczególnie okolice balkonów oraz tarasów. Sprawdzenie elewacji oraz hydroizolacji budynku.

Okna

Szczelność osadzenia okien (problem występuje u 90% deweloperów i nieruchomości na rynku wtórnym). Szczelność szyb zespolonych tj. sprawdzanie czy jest w nich argon (badanie termiczne).

Dach

W domach z rynku wtórnego, ale także z rynku pierwotnego sprawdzamy szczelność ocieplenia dachu i wykluczamy obecność kun.

Następnie sprawdzamy elementy ogólnobudowlane, zakres jak u innych:

Tynki

Wykonanie tynków - pęknięcia, zarysowania, kąty, piony, poziomy, struktura (poziomica 2m + szczelinomierz, kątownik o ramieniu 1m.

Posadzki

Wykonanie posadzek + dylatacje (poziomica 2m + szczelinomierz.

Stolarka

Stolarka okienna i drzwiowa, wymiary otworów drzwiowych (estetyka, rysy, piony, rozwieralność, klamki, wady szkła.

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne (rozmieszczenie gniazdek zgodnie z projektem – ile jest udostępniony).

Wentylacja

Praca wentylacji mechanicznej i/lub grawitacyjnej (pomiary przepływu powietrza anemometrem, cofka).

Balkon / Ogród

Spadek i wykonanie izolacji oraz okładzin balkonu/tarasu, ogrodu i balustrad / parapety.

Komórka / garaż

Sprawdzamy także komórkę lokatorską/garaż/ miejsce postojowe.

Instalacje wod-kan

Instalacje wod- kan ( przyłącza, odpływy ) grzejniki.

Z nami bezpieczny zakup nieruchomości

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu odbioru technicznego nieruchomości – nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że dajemy pełną gwarancję zadowolenia naszych Klientów! W swojej pracy stawiamy na nowoczesne i skuteczne rozwiązania – wykonywane przez nas m.in. badania termowizyjne pozwalają odkryć to, co dla ludzkiego oka pozostaje niewidoczne!

Nie każdy zna się na budownictwie, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania i skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dzięki nam unikniesz dodatkowych kosztów i zakupu przysłowiowego kota w worku – w każdej nieruchomości można dokonać kosmetycznych zmian, które uśpią czujność przyszłych właścicieli i staną się przyczyną ogromnych problemów!

Bądź pewny swojej decyzji!

Dzięki nam zyskasz dokładną wiedzę na temat stanu technicznego interesującej Cię nieruchomości a także unikniesz kłopotów związanych z ukrytymi zawilgoceniami, wyciekami, z pozoru niewielkimi pęknięciami muru, nieprawidłowo osadzonymi oraz powodującymi ogromne straty ciepła oknami czy innymi usterkami, których nie widać gołym okiem, a często zdarzają się w większości nowych lokali oraz są nagminne w przypadku nieruchomości z rynku wtórnego.

Sprzedający może nawet nie wiedzieć, że jego nieruchomość posiada usterki, które przysporzą problemów przyszłym właścicielom, dlatego odbiór techniczny pomoże Ci określić, co będzie wymagało naprawy oraz ustalić ewentualny zakres remontu a także zdecydować, czy warto inwestować w konkretny dom lub mieszkanie.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oprócz odbiorów technicznych wykonujemy także badania termowizyjne w celu lokalizacji wycieków oraz badamy stan dachów i pomagamy pozbyć się niechcianych lokatorów w postaci kun domowych.

Zapewniamy najwyższy standard usług i konkurencyjne ceny – w razie pytań i wątpliwości chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji.

ANALIZA CEN RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Okres I kwartał 2013 do IV kwartał 2023 r.
NOWOŚĆ!

Rynek Cen Nieruchomości

Coraz więcej ofert mieszkań na wynajem, czyli mały efekt domina dla rynku najmu na wiosnę 2024 r.  Nasze

Kuna w dachu

Poniższe video przedstawia materiały nagrane przez jednego z naszych klientów przy pomocy foto-pułapki. Działania te, były przygotowaniem do